O autorze
Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w polskiej muzyce rozrywkowej. W branży od 17 roku życia. Autor setek artykułów oraz wywiadów z gwiazdami tego nurtu muzycznego. Autor "Encyklopedii disco polo". Wielokrotnie cytowany przez mainstreamowe media (min. Onet.pl, Gazeta Wyborcza, TVN, Super Express).

Takiego święta muzyki klubowej w Polsce jeszcze nie było!

Ministry of Sound
28 października 2016 bez wątpienia będzie należeć do jednego z najgorętszych dni tego roku. Wszystko za sprawą kolejnego, wielkiego święta muzyki klubowej, które odbędzie się w Polsce. Tym razem, czołowe gwiazdy reprezentujące różne odmiany tego gatunku zagrają w Łodzi, podczas Freeland Festival, którego headlinerem będzie sam ATB!Dla fanów brzmień EDM, hardstyle, trance i house to ogromna gratka, zwłaszcza, że takiej imprezy w naszym kraju jeszcze nie było. Freeland Festival to bowiem wydarzenie o zupełnie innowacyjnej koncepcji, która za zachodnią granicą Polski jest czymś oczywistym. Organizatorzy festiwalu chcą podarować imprezowiczom połączenie najlepszych znanych przebojów z żywymi wokalami i instrumentami.Za konsoletą dj'ską staną min. ATB, Brennan Heart, Alex M.O.R.P.H, których wesprą także polscy artyści. Swój kunszt wokalny natomiast zaprezentują Christian Burns oraz Jonathan Mendelsohn znani ze współpracy z Arminem van Buurenem czy Dash Berlin. Do muzycznego show na żywo dołączy również utalentowany polski skrzypek – Maestro Chives.Freeland Festival ma być powiewem świeżości na polskiej scenie muzyki klubowej. Organizatorzy planują stworzyć w ten sposób nie tylko cykliczny festiwal, który będzie się odbywać co roku ale też zbudować wokół niego oraz miasta Łodzi ponownie wyjątkową społeczność fanów oraz kulturę tego rodzaju muzyki.


Takich inicjatyw brakuje. Tym bardziej cieszy fakt, że pojawił się wreszcie ktoś, kto chce zmienić polską scenę muzyki klubowej. Ta ma ogromną rzeszę fanów, których zapotrzebowania na tego typu eventy są ogromne. Po tej imprezie z pewnością ich część zostanie zaspokojona.

Dla tych, których zabraknie w piątek w Łodzi, przygotuję specjalną relacją, w której nie zabraknie zdjęć, wywiadów w gwiazdami festiwalu czy jego uczestnikami.
Trwa ładowanie komentarzy...